Aktuality

Zubní víla z Kliniky zubního lékařství FN Olomouc hostila dva týdny děti z mateřských škol
27. 1. 2021

Děti z deseti mateřských škol z Olomouce a okolí v uplynulých dvou týdnech zavítaly na Kliniku zubního lékařství Fakultní nemocnice Olomouc. Na návštěvu je pozvala zubní víla, respektive MUDr. Eva Míšová, Ph.D, která tento preventivní a edukační projekt iniciovala. Během zhruba hodinového programu se děti atraktivní a zábavnou formou dozvídají informace o pravidlech zubní hygieny, prevenci kazu a zbavují se tak obav z návštěvy zubní ordinace.

Přečíst
Zubní víla nabízí mateřským školám exkurzi na dětském oddělení zubní kliniky
8. 9. 2020

Zubní víla nabízí mateřským školám exkurzi na dětském oddělení zubní kliniky

O tom, že návštěvu na Klinice zubního lékařství malým dětem usnadňuje a zpříjemňuje zubní víla, jsme již několikrát psali, ale MUDr. Eva Míšová, Ph.D, která tuto aktivitu iniciovala, nyní nabízí návštěvu dětského oddělení spojenou s preventivním programem mateřským školám. V rámci osvěty dětí o zubní hygieně, prevenci kazu a zbavení se strachu z návštěvy zubní ordinace mohou pracoviště navštívit v průběhu ledna 2021.

Přečíst